T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI ARAŞTIRMA VE EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

26 Şubat 2018 tarihinde "Sağlıklı Yaşa, Genç, Yaşa, Genç Kal" konulu hizmet içi eğitim gerçekleştirilmiştir.

Bakanlık personelinin gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak için düzenlediği hizmet içi eğitimlerle çalışanlarının yeterliliklerini arttırmayı amaçlayan Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü, çok geniş bir yelpazede belirlenen eğitim konuları ile kurum personelini desteklemeye devam ediyor. 
Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü, yaşam kalitesini artırarak, sağlıklı beslenerek, iş veriminin de artacağını düşünerek toplumsal farkındalığı arttırma faaliyetleri kapsamında bir ilk olarak Bakanlık teşkilatında görev yapan personele yönelik 26 Şubat 2018 tarihinde 10.00-12.30 saatleri arasında Milli Kütüphane Başkanlığı Konferans Salonunda “ Sağlıklı Yaşa, Genç, Yaşa, Genç Kal” konulu hizmet içi eğitimi gerçekleştirdi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat GÜL, Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Okan İBİŞ ve Sinema Genel Müdür V. Erkin YILMAZ’ın da katılım sağladığı eğitim seminerinde Dr. Sinan İBİŞ, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Deniz BALCI ve Diyetisyen Sibel GÜNGÖR sunum yaptı.
Geniş bir katılım ve ilgiyle takip edilen sunumlarda, kaliteli bir yaşam için sağlıklı beslenme ve hareket etmenin önemi ile karaciğer sağlığı ve organ bağışı konularında bilgi verildi.

  • _DSC0041.JPG
  • _DSC0048.JPG
  • _DSC0059.JPG
  • _DSC0063.JPG
  • 20180226_141846.jpg
  • DSC_1368.JPG